PRIDAŤ OTÁZKU NA LEGRANDFORUM.sk

Meno *
E-mail *
Telefón *
Informácia o telefónnom čísle nebude zverejnená,
slúži iba na interné účely pre potrebu ďalšej konzultácie.
Zaradenie *
Nadpis *
Otázka *
 
  polia označené * sú povinné

Eliot

PROGRAM ELIOT DÁVA ŽIVOT ZARIADENIAM
Prostredníctvom programu Eliot sa zariadenia , ktoré sa v domácnosti používajú každý deň, prispôsobia životnému štýlu a požiadavkám zákazníkov. Osvetlenie, automatické žalúzie, vysielanie hudby – vaši zákazníci sa dotykom prsta postarajú o svoje pohodlie aj na diaľku prostredníctvom tabletu alebo smartfónu, a to dokonca aj mimo
domu.
 
V administratívnych a priemyselných budovách, možno vďaka programu Eliot v rámci prepojených zariadení Legrand kontrolovať elektrické zariadenie bez toho, aby ste sa museli čo len pohnúť. Možnosti pripojenia zdrojom nepretržitého napájania, napr. pre bezpečnostné osvetlenie, vám umožnia poskytovať kontrolu na diaľku, vykonávať preventívnu údržbu a prispôsobiť vybrané služby podľa svojich predstáv. S automatickým opätovným zopnutím Stop & Go dokážete v prípade nepríjemného výpadku elektrického prúdu napríklad obnoviť pôvodné nastavenia zariadenia na diaľku.
 

PREČO PROGRAM ELIOT?

 
Eliot je spojením pojmov Electricity (elektrická energia) a IoT (internet vecí). Je to názov série produktov Legrand, ktorá vyšla v roku 2015 a je venovaná internetu vecí.

 

 

REŠPEKTUJE DÔVERNÝ CHARAKTER ÚDAJOV ZÁKAZNÍKA

 

Pri osobných údajoch vašich zákazníkov, ktoré obsahujú informácie o tom, akým spôsobom žijú, aké sú ich pracovné návyky, spotreba elektrickej energie alebo pri údajoch o ich zdraví, je podstatná ochrana takýchto údajov. Spoločnosť Legrand sa zaväzuje dodržiavať pravidlá ochrany údajov a považuje rešpektovanie súkromia zákazníka za prvoradé. Cloudový systém s vysokou úrovňou zabezpečenia sa postará o ochranu údajov a informácie použité v programe Eliot v rámci prepojených zariadení Legrand tak zostanú dôverné.
 

OZNAČENIE PROGRAMU ELIOT V RÁMCI ZARIADENÍ LEGRAND


Každý program Eliot v rámci prepojených zariadení Legrand je označený touto značkou. Ak sa na prepojenom výrobku nachádza toto logo, svedčí to o tom, že príslušný výrobok prináša pre vás ako odborníka (údržbu atď.), ako aj pre vášho zákazníka naozajstné výhody: dáta zostávajú v bezpečí a dlhodobá spokojnosť je zaručená.
 


 

Produkty eliotClasse 300X Wi-Fi je nový videotelefón, ktorý kombinuje moderný vzhľad s inovatívnymi funkciami. Pomocou integrovanej Wi-Fi a aplikácie môže byť pripojený k smartphonu alebo tabletu.

SMARTHER WI-FI TermostatSMARTHER Wi-Fi TERMOSTAT možno ovládať jednoduchým dotykom na čelnom dotykovom rozhraní a možno ho inštalovať do bežných inštalačných krabíc. Prístroj je vhodný pre všetky typy vykurovania s výnimkou elektrických podlahových rohoží.
 
Loading the player ...